25 czerwca 2024

SCRC.PL

Pokochaj prędkość i adrenalinę

Ludzi szum, silników śpiew – co nam dają targi motocyklowe?

Warszawskie targi motocyklowe to jedne z największych targów motoryzacyjnych w Polsce. Od lat przyciągają amatorów dwóch kółek z całej Europy. Jeśli nigdy na nich nie byłaś, możesz tylko wyobrazić sobie ten tłum wbijający wzrok w najnowsze cuda techniki, stojące tak blisko, na wyciągnięcie dłoni… Czy zastanawiałaś się, dlaczego na nie jeździmy?

Kilka prostych danych

Tegoroczna edycja to już drugi raz, gdy miejscem spotkania jest Ptak Warsaw Expo. Zmiana organizacyjna pozwoliła nie tylko zwiększyć grono wystawców – w tym roku będzie ich aż 170, a reprezentować będą kilkaset marek – ale także otworzyć targi dla wszystkich chętnych. Zeszłoroczna edycja zgromadziła ponad 60 tysięcy osób w trzy dni. Czego szukali?

Miejsce ma znaczenie

Tym bardziej, że już drugi raz targi odbędą się na największym i najlepiej ocenionym według europejskiego rankingu UFI parku wystawowego w Polsce. 143 tysiące metrów kwadratowych to 19 wynik w Europie. Być może dlatego miłośnicy z wielu stron świata przyjeżdżają, by nacieszyć się tą atmosferą.

Taniej kupić, drożej sprzedać – handel na Warsaw Motorcycle Show

Historyczne przeznaczenie targów jest jedno – pokazać się kontrahentom, podpisać liczne kontrakty i zwiększyć sprzedaż. Dla uczestników zaś kupowanie w niższych, ekskluzywnych cenach było języczkiem u wagi. Dziś sprzedaży na targach właściwie nie ma. Nie spełniają już one tej pierwotnej funkcji, a mimo to błądzimy rokrocznie w tłumie, by poczuć atmosferę święta, które nas jednoczy.

Już znane nowości – od najnowszych ścigaczy po akcesoria motocyklowe dla kobiet

Jak zwykle na targi motoryzacyjne udajemy się z nadzieją na nowości. Że podpatrzymy coś nietypowego, przekonamy się, co wejdzie do seryjnej produkcji czy jakie damskie akcesoria motocyklowe będziemy nosić w kolejnym sezonie. Jasne, tutaj wszystko jest niby wiadome z góry. Przecież większość nowości już dawno pojawiła się w sieci. Możemy się im jednak przyjrzeć na żywo i przyzwyczaić. Na targach pojawią się między innymi:

• renomowane marki od lat produkujące motocykle (wśród nich Yamaha, Honda, KTM, Kawasaki, Suzuki czy Harley)
• najwięksi producenci odzieży motocyklowej (m. in. Shima, Olek Motocykle)
• Motobanda – słynny kanał motocyklowy
na youtube.com
• Stoisko poświęcone wyłącznie kobietom-motocykliskom

Na największych targach motocyklowych w Polsce jesteśmy jedną rodziną

Kształt, zapach, smak – uwielbiamy to! Chłoniemy ze spotkań z ryczącymi maszynami wiele przyjemności. Cenimy sobie chwile spędzone przy każdej z maszyn, jej dotknięcie i zdjęcie. Poza tym, czym innym jest wiedza, a czym innym udział w takim święcie. Warto więc podkreślić, że dla wszystkich uczestników liczy się, by po prostu tam być.

Z miłości do dwóch kółek

Po prostu, uwielbiamy motocykle i chcemy zobaczyć je w pełnej krasie. Wielka hala Ptak Warsaw Expo zamienia się w centrum festiwalu miłośników dwóch kółek. Próżno więc tu szukać biznesmenów i handlowców, na targach każdy zamienia się w fana, który jak dziecko chce czerpać z każdej chwili.

Marzenia o motocyklu – jak zacząć tę przygodę?

Co zobaczymy na Warsaw Motorcycle Show w tym roku?

Z pewnością tegoroczne targi dostarczą kolejnych emocji. Jeśli nigdy tam nie byłyście, żałujcie i zaplanujcie sobie czas w taki sposób, by odwiedzić je w przyszłym roku. Dla prawdziwego fana motocykli to prawdziwa frajda, a atmosfera jest wyjątkowa. Ścigacze, choppery, najnowsze technologicznie akcesoria motocyklowe dla kobiet – to wszystko czeka, by dotknąć, poznać i zainspirować się. Zróbmy to razem!